Mobirise


Obsługa gości weselnych

Strona Główna / Nasza oferta

Podróżowanie gości weselnych

Wyobraź sobie, że bierzesz ślub w Łodzi, a marzysz o weselu w Opocznie ( 85km od Łodzi). Masz kilka możliwości zorganizowania transportu swoim gościom: Możesz poprosić swoich znajomych o transport lub zamówić busa:)

Pokażę Ci, że jednak ta druga opcja jest lepszą z nich.

Podróż busem z firmą Bus Plus- 8os. Podróż autami prowadzonymi przez znajomych – 2x 4 os.
221zł :8= 28zł180:8= 23zł

Jak sam widzisz, różnica cenowa w transporcie jest niewielka.

Pozwól, że pokażę Ci ile korzyści możesz zyskać wybierając busa.

BUSPLUSSAMOCHODY OS.
Zamawiasz busa dokładnie tam gdzie znajdują się twoi goście. Nie muszą oni nigdzie dojeżdżać, przez co nie masz żadnych opóźnień i wszystko idzie z zgodnie z Twoim planem. Dzięki szybkim i bezpiecznym przewozom osób.Musisz znaleźć dwóch kierowców, którzy zadbają o transport Twoich gości, najlepiej wraz z autami.
Nie musisz poszukiwać, aż dwóch kierowców, którzy zagwarantują transport Twoim gościom. Firma przewozowa Bus Plus zrobi to za Ciebie.Tych dwoje kierowców musi być zaufanymi osobami, bo nie chcesz żadnych utrudnień czy opóźnień.
Nie martwisz się o finanse, kwotę ustalamy na początku współpracy. Tym samym posiadasz jasność transakcji.Musisz wyliczać cenę paliwa i kwoty jakie musisz zapłacić znajomym.
Twoi goście podróżują bezpiecznie wszyscy razem, przez co nie musisz planować kto będzie z kim podróżował.
To wszystko dzięki zorganizowanym zbiorowym przejazdom.
Nie jesteś pewien jakimi autami dysponują kierowcy i w jakim stopniu są one wyposażone. Tym samym nie wiesz jaki komfort podróży gwarantujesz swoim gościom.
Nasz flota to busy i auta w pełni wyposażone. W pełni zagwarantują Twoim gościom komfort podróży oraz dadzą możliwość wypoczynku po szalonym weselu.Kiedy w ostatniej chwili kierowca odmówi pomocy w postaci transportu osób, zostajesz z dużym problemem na głowie.
Nasze 8 osobowe busy są bardzo przestronne, przez co są w stanie pomiescić dużą liczbę Twoich bagaży.
Dlatego transport bagaży, nie jest dla nas problemem.
860:8= 107zł

Korzystamy z możliwości, jakie daje nam postęp cywilizacji. Lubimy się bawić, korzystać z dostępnej oferty kulturalnej.

Nie ogranicza nas miejsce, ponieważ wszędzie można dojechać. Najlepiej czujemy się w towarzystwie, dlatego też zazwyczaj wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi jeździmy do odległych miejscowości.  

Czy jest coś przyjemniejszego aniżeli wspólny wypad za miasto, nic tak nie poprawia nastroju, jak przebywanie na łonie natury. Bardzo często pojawia się problem, kto prowadzi, czyim autem jedziemy, czy się spakujemy i zmieścimy wszystkie bagaże.

W takiej sytuacji proponujemy Klientom wynajem samochodów. Wygodnie i komfortowo a co najważniejsze wspólnie i bez dodatkowych problemów zawieziemy Państwa w dowolnie wybrane miejsce. Nawet jeżeli chcemy skorzystać z komunikacji miejskiej czy pociągów, rozkład jazdy nie zawsze sprzyja naszym planom. Gwarancja dowozu na dowolnie wybraną godzinę wybierając wynajem samochodów. Warszawa? To nie problem.  

Ulubiony teatr w stolicy, koncert czy mecz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nasza flota samochodowa obejmuje komfortowo wyposażone i przestrzenne auta oraz busy. Zorganizowany przejazd to także bezpieczeństwo, nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie. Wynajem samochodu to wbrew pozorom nie jest kosztowna inwestycja. Wartość jest zbliżona do przejazdu kilkoma autami, lecz zdecydowanie wygodniejsza poprzez wynajem samochodów.  

Warszawa i nie tylko - u nas wynajmiesz samochód odpowiedni do liczby osób, zapłacisz kwotę ustaloną na początku.  

Wynajem samochodów to idealne rozwiązanie na dojazd i powrót gości weselnych lub z innych imprez okolicznościowych. Rodzinne spotkania w restauracji, chrzciny, komunie i rocznice.  

Warto zadbać o swoich gości i zapewnić im transport. Przewóz drużyn sportowych, pracowników do firmy lub na wyjazd integracyjny. Transport bagaży także obejmuje wynajem samochodu.  

Nie ma obawy, że coś się nie zmieści. Zorganizowany, grupowy przejazd to przyjemność bezpiecznego podróżowania, dowóz o dowolnej godzinie we wskazane miejsce, zawsze na czas.

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Bus-Plus.pl