html5 templates


Wyjazdy biznesowe

Strona Główna / Nasza Oferta

Mobirise


                         
Taxi VIP Warszawa

BUS-PLUS poza ofertą przewozów transportowych, bagażowych, wynajmu mikrobusów i busów, proponuje także skorzystanie z oferty taxi VIP, skierowanej do Klientów o wyjątkowych wymaganiach, którym zależy na komforcie i wysokiej jakości usług.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, eleganckiej i komfortowej flocie samochodowej oraz dyskretnej kadrze kierowców, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom najwyższej jakości przewozy biznesowe i transporty biznesowe.

Przewozy biznesowe i transport biznesowy oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom polskim oraz zagranicznym.

Nasi kierowcy w razie potrzeby komunikują się bowiem swobodnie w językach obcych, dzięki czemu obsługa gości zagranicznych i zorganizowane dla nich przewozy biznesowe nie sprawiają nam żadnych trudności. Taxi VIP to także wyjątkowa usługa, która uczyni dzień ślubu wyjątkową uroczystością.

Wiemy, jak bardzo istotna jest dbałość o każdy szczegół w tym najważniejszym dniu dla dwójki ludzi ślubujących sobie wierność małżeńską.

Nasze eleganckie i komfortowe samochody z floty taxi VIP z kierowcami dowiozą Młodą Parę w miejsce dopełnienia przysięgi małżeńskiej i potem na przyjęcie weselne.

Usługa taxi VIP w dniu ślubu świadczona jest na terenie miasta Warszawa oraz w Łodzi, gdzie posiadamy nasze główne bazy samochodowe. Warszawa, jako miasto będące centrum życia biznesowego, jest dla nas szczególnym miejscem często wymagającym przewozu klientów transportem biznesowym. Przewozy biznesowe oraz transporty biznesowe organizowane przez naszą firmę to zawsze gwarancja pełnej dyskrecji, obsługi najwyższej jakości i elegancji, a także wyjątkowo zadbanych samochodów, które mogą posłużyć do organizacji przewozu osób indywidualnych i transportu zbiorowego. Ważne konferencje, spotkania biznesowe, negocjacje firmowe lub wizyty partnerów – transport biznesowy i przewóz biznesowy to najlepsza opcja organizacji przejazdu zaproszonych osób z lotniska w miejsce zgromadzenia, a później do miejsca organizacji noclegu. Warszawa, czy Łódź widziane z okien naszych samochodów staną się w pełni przyjaznymi miastami, w których łatwo będzie poruszać się nawet osobom kompletnie nie znającym ich realiów.

Transport biznesowy i przewóz biznesowy możemy także zorganizować dla gości z zagranicy, chcących zwiedzić największe atrakcje Polski. Nasze samochody są w stanie przewieźć ich do najciekawszych i najpiękniejszych zakątków Polski, które będą miłym akcentem dla urozmaicenia spotkań biznesowych. Wiemy, jak ważne są spotkania biznesowe dla osiągnięcia spodziewanych korzyści lub budowania wizerunku firmy, dlatego oferujemy naszym Klientom flotę samochodową regularnie serwisowaną i wyposażoną w dodatkowe udogodnienia dla podróżujących nią gości.

Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz sprzęt audio-video/DVD pozwalający w miły sposób spędzić dłużący się czas. Nasza firma od lat wypracowała sobie uznaną markę na rynku transportowym, posiadając wszystkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty bezpieczeństwa, a wysoką jakość naszych usług gwarantujemy także wyjątkowo starannie dobierając kierowców, z którymi współpracujemy. Dzięki temu oferowany przez nas transport biznesowy jest ceniony przez nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy bardzo cenią sobie dyskrecję i dobre wychowanie naszych kierowców, komfort jazdy i możliwość skorzystania z udogodnień znajdujących się w naszej flocie samochodowej. Zapewnią one bowiem odpoczynek pomiędzy kolejnymi spotkaniami lub nawet możliwość popracowania w trakcie przejazdu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Bus-Plus.pl