online site builder


Wyjazdy nad morze - Gdańsk

Strona Główna / Nasza oferta

Wyjazd nad morze- Gdańsk

Planujesz wakacje, uważasz, że wszędzie jest dobrze ale nad morzem najlepiej. Dlatego bierzesz 7 znajomych i wyruszacie do Gdańska na weekend. Mimo, że jest to podróż spontaniczna masz do wyboru kilka opcji: pojechać pociągiem, zamówić busa, zapakować się w dwa auta. Co wybierzesz mając ograniczone fundusze? Pokażę Ci, że wycieczka busem jest jedną z tańszych opcji spośród tych trzech wymienionych :)

Podróż busem z firmą Bus Plus- 8os. Podróż pociągiem- 8os.Podróż własnymi autami- 2x 4os.
860:8= 107zł1 bilet= 124zł (klasa 2)350x2=750zł:8= 87zł

Jak sam widzisz, najtaniej wyjdzie Cię podróż autem. Najdrożej zaś pociągiem, na dodatek klasy 2. Wszystkie ceny są podane w obie strony, więc koszt podróży wynoszący 100zł, to prawie żaden koszt :)

BUSPLUSPOCIĄGSAMOCHÓD
Zamawiasz busa i o nic się nie martwisz.
Nie musisz pożyczać GPS'a od znajomych ani martwić się, że nie trafisz. Kierowca zawiezie Cię dokładnie do miejsca w którym spędzisz wakacje. Tym samym firma Bus Plus
gwarantuje szybkie i bezpieczne przejazdy.
Podróżujesz razem ze wszystkimi swoimi znajomymi jednocześnie + kilku nieznajomych z przedziału.Musisz załatwić aż dwóch kierowców, którzy będą prowadzili dwa pojazdy.
Nie dżwigasz ze sobą ciężkich bagaży. Wszystko mieścdi się do busa a ty cieszysz się relaksem i wypoczynkiem. A to dzięki nazym pojemnym busom, które również służą do transportu bagaży.Część z Was musi siedzieć, część stać bo w 2 klasie nie ma za dużo miejsca- wszędzie.Jedziesz tylko z połową swoich znajomych- tą gorszą połową na dodatek.
Podróżujesz ze wszystkimi swoimi znajmomymi jednoczesnie, mając przy tym świetną zabawę.Siedzisz w jednej pozycji przez kilka godzin, po czym wszystko Cię boli i czujesz się bardzo zmęczony.Musiałeś wziąć tylko połowę zaplanowanych rzeczy, bo przy 4 osobach a jednym aucie, Wasz ubraniowy limit skurczył się o połowę :)
Pierwszy dzień zamiast na plaży spędzasz w łóżku dodając sobie energii po trudnej podróży :)Siedzisz przez 4 godzin bez ruchu i możliwości wyprostowania zdrętwiałych nóg.
Docierasz na miejsce później niż oczekiwałeś, ponieważ po drodze z niewiadomych przyczyn był 2 godzinny postój.
Masz tyle ubrań przy sobie ile chcesz, ale musisz teraz je wszystkie ze sobą dżwigać.

Transport zbiorowy to dla nas pestka!

Jeżeli pragną Państwo wybrać się na wycieczkę wraz z grupą swoich znajomych bądź dużą rodziną, zachęcamy do poznania bliżej przygotowanej przez nas oferty, która z pewnością sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Wspólne podróżowanie posiada wiele zalet, które z pewnością sprawią, że transport zbiorowy przypadnie Państwu do gustu.  

Oferujemy naszym Klientom ciekawą, atrakcyjną cenowo oraz bardzo komfortową alternatywę dla podróżowania autobusem, samochodami bądź pociągiem. Transport busem jest przede wszystkim szybki, sprawny oraz bezpieczny, co gwarantuje Państwu udaną podróż.  

Oferujemy naszym Klientom transport zbiorowy do jednego z piękniejszych miast zlokalizowanych na terenie naszego kraju - Gdańska. Ta malownicza nadmorska miejscowość co roku zaprasza w swoje strony wielu klientów zarówno z Polski, jak i zza granicy.

Transport busem w tę i z powrotem!

Jeżeli zdecydują się Państwo na transport busem z naszą firmą, mają Państwo pewność bezpiecznej oraz niedrogiej podróży wraz z całą grupą przyjaciół.

Nasze kompleksowe usługi pozwolą Państwu o nic się nie martwić i cieszyć z podróży w dobrych warunkach.  

Transport zbiorowy, który oferujemy, to pewność wyboru przede wszystkim bezpieczeństwa. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoją pracę.  

Ponadto dysponujemy bogatą i zróżnicowaną flotą, która składa się ze sprawdzanych regularnie oraz w pełni sprawnych pojazdów.  

Zachęcamy do poznania bliżej stworzonej przez nas oferty, która na pewno pozytywnie Was zaskoczy.

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Bus-Plus.pl