how to build your own website for free


Busy na lotnisko

Strona Główna / Nasza Oferta

Mobirise

Firma z wieloletnim doświadczeniem transportowym proponuje przejazdy na popularnych trasach, głównie w okolicach Warszawy i Łodzi, ale nasze busy kursują też na terenie całego kraju, w zależności od zapotrzebowania naszych klientów.

Szczególnie popularne są przejazdy Łódź- Oświęcim oraz Łódź-Modlin.
Busy kursujące na trasie Łódź-Oświęcim pozwalają w niedrogi i komfortowy sposób dostać się w okolice Krakowa i funkcjonującego tutaj lotniska międzynarodowego. Podobnie poszukiwane są busy kursujące na trasie Łódź-Modlin - skąd obecnie odlatuje mnóstwo tanich lotów międzynarodowych wybieranych przez większość polskich pasażerów wybierających się na wakacje lub w odwiedziny do rodziny za granicą.

Busy Łódź-Oświęcim oraz busy Łódź-Modlin kursują codziennie w dogodnych godzinach pozwalających na dotarcie o odpowiedniej porze na lotnisko.

Busy Łódź-Oświęcim i busy Łódź- Modlin pozwalają ponadto na zapakowanie sporej ilości bagażu, co jak wiemy jest szczególnie istotne dla naszych klientów wybierających się w dłuższą podróż, są także na tyle komfortowe, żepodróż nie jest męcząca i przebiega w wyjątkowo dogodnych warunkach.

Nasze busy dostępne są w dużej liczbie w mieście Warszawa, ze względu na duże zapotrzebowanie nie tylko na przejazdy regularne, ale także przejazdy indywidualne, organizowane na zlecenie osób prywatnych i firm.

Warszawa oraz Łódź to główne miasta działalności firmy BUS-PLUS ze względu na połączenie biznesowe obu tych miast. Podróże na trasie Łódź-Warszawa to dzisiaj codzienność dla wielu osób mieszkających w jednym z miast i pracujących w drugim. 

Wiemy także, jak ważne jest sprawne zorganizowanie transportu VIP busami w takim mieście, jak Warszawa.

Przejazdy naszymi busami zapewniają dyskrecję, komfort, możliwość korzystania z Internetu w trakcie podróży oraz obsługę starannie wybranych i wykwalifikowanych kierowców z licznymi uprawnieniami do przewozu osób.

Nasze busy są także dostępne do wynajęcia w przypadku osób indywidualnych szukających możliwości zorganizowania przejazdu członkom rodziny na uroczystości takie jak ślub czy pogrzeb czy też wyjazdów na narty lub rowery, szczególnie popularnych w takim mieście jak Warszawa.

Przejazdy naszymi busami pozwalają w szybki sposób w atrakcyjnej cenie dostać się do wybranego miejsca oraz bez problemu zapakować zabierany ze sobą sprzęt. Dodatkowym atutem wyboru busów z oferty naszej firmy jest wyjątkowo atrakcyjna cena, ustalana indywidualnie w każdej sytuacji - zdajemy sobie bowiem, jak ważna dla naszych klientów jest wycena w zależności od ich zamówienia.

W przypadku regularnych przejazdów na stałych trasach oferujemy m.in. faktury zbiorcze rozliczające całość opłat w rozliczeniu miesięcznym lub innym, ustalonym z klientem. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w funkcjonowaniu na rynku transportowym, nasi kierowcy posiadają certyfikaty upoważniające do w pełni bezpiecznego przewozu osób. Flota samochodowa pracująca na co dzień poddawana jest regularnym przeglądom i serwisowaniu, dzięki czemu jesteśmy pewni, że naszym klientom nie grozi żadne niebezpieczeństwo związane ze złym stanem technicznym pojazdów.

Czystość, wygoda i przyjazna obsługa - to cechy naszej pracy potwierdzone wieloletnim uznaniem ze strony powracających do nas klientów indywidualnych i biznesowych. Wiemy, jak ważna jest renoma firmy i jej rekomendowanie przez zadowolonych klientów kolejnym potencjalnym pracodawcom, dlatego zapewniamy nieustającą dbałość o wysoki poziom naszych usług i jakość obsługi przez naszych kierowców.

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019 | Bus-Plus.pl